arrow_back
Zpět na hlavní stránku

NOVÝ E-BOOK

"13 Osudových chyb
na sociálních sítích"

Chyby, kvůli kterým přicházíte o čas, peníze a nervy. A denně je lze vidět na různých profilech.

Sám jsem se jich v minulosti dopouštěl, a proto jsem je sepsal přehledně do E-booku, který vám pomůže si jednotlivé chyby vůbec uvědomit a začít s jejich eliminací.

8
10
2,5
M+

Pro koho je E-book vhodný?

E-book vám pomůže pokud patříte mezi majitele businessu a rádi byste se o sítích něco naučili nebo si dokonce sítě spravujete na vlastní pěst.

Taktéž pomůže začínajícím social media manažerům. Kdybych měl totiž podobný E-book, když jsem začínal, ušetřil bych si spousta času i nervů.

O Autorovi

Více než 8 let se aktivně věnuji online marketingu a online podnikání. Posledních 6 let je to pak hlavně v prostředí sociálních sítí. Spravoval jsem nebo stále spravuji různorodé profily od malých živnostníků, po ty největší hráče na trhu, jako IKEA, Kingswood nebo Raiffeisenbank.

Za ty roky jsem ušel velký kus cesty a nasekal spoustu chyb, ale také nasbíral spousta ponaučení. 13 za mě osudových chyb jsem sepsal do mého nového E-booku jehož přečtení vám zabere 30 - 40 min. ale ušetří násobně víc.

E-book nyní za akční cenu
397, Kč 97,- Kč

Jste připraveni odhalit a eliminovat chyby, které škodí vašemu podnikání na sociálních sítích?

K E-Booku získáte okamžitý přístup.

Chci vidět ukázku
arrow_forward

Pár stránek k nahlédnutí

Co o mě říkají ostatní

Marek Botha
Komunikační specialista IKEA
pro CZ, HU, SK trh

„I would highly recommend Jiří Jirout for his work in helping IKEA with social media communication. His expertise and dedication have been invaluable to our organization, and we have seen tremendous growth and engagement on our social media platforms since we´ve started to work together.
 
Jiří Jirout is a skilled communicator and has a keen understanding of our brand's voice and messaging. He helped to consistently produce high-quality content that resonates with our audience and aligns with our communication goals. He is adepted at tracking and analyzing social media metrics, allowing us to make data-driven decisions that have positively impacted our social media performance.
 
Jiří Jirout is also proactive in suggesting new strategies and ideas to improve our social media presence, which has helped us stay ahead of the curve in a constantly evolving digital landscape. He is a talented and dedicated professional who has made a significant impact on our social media communication efforts.“

Irena Obermannová
Spisovatelka

Jirka mi pomáhá s kampaní na knížky. Říkám mu kouzelník, protože ve chvíli, kdy spustí reklamu, jdou knížky doslova na dračku. Jirka je pro mě neocenitelný, od chvíle, kdy jsem si začala knížky vydávat sama jsem pochopila, že to musím umět lépe než nakladatelství. Že musím mít skutečně dobrou a působivou reklamu, aby lidé o knížce věděli. Přes to, že jsem celkem známá spisovatelka, od chvíle, kdy Jirka zmáčkne pomyslný kouzelný knoflík, zaplaví můj e shop objednávky. Dnes už si vydávání svých knížek bez Jiřího Jirouta nedokážu představit a vřele ho všem doporučuji.

Veronika Augustová
Head of Social Media
v TRIAD Advertising

"Jiřího jsem měla možnost poznat jako součást social media týmu v TRIADu, kde spravoval sociální sítě pro značky jako je IKEA, Renault, Kingswood, (a další), a kde se osvědčil, jako skvělý parťák po lidské i profesní stránce. Na Jiřího je spoleh, vím, že mu mohu svěřit úkoly a projekty, které dotáhne až do konce. Ve své práci je velmi pořádný a strukturovaný a tabulky jsou jeho nejlepší přítel. Jeho silnou stránkou je dlouhodobé plánování, nastavování KPIs a benchmarků a efektivní hospodaření s mediálním budgetem. Je skvělý parťák pro klienta, odhodlaně se pustí do řešení jakéhokoliv bugu, technické nepříjemnosti či složitého nastavení v rámci social media profilů a vše pak lidsky dokáže vysvětlit a dotáhnout do zdárného konce."

Bianka Litavská-Kissová
CRM / Social media manager

"I worked with Jirka for 2 years on the Renault / Dacia account. He was our social media manager and I highly value his organized work, making quick decisions if necessary, and his flexibility.  Cooperation with Jirka was easy, he was always reliable and professional. I can say he was a unique one to work with."

Daniel Križák
Webmaster a markeťák
s úsměvem

“Snažili jsme se dělat si Facebookovou reklamu sami, ale chyběla nám pravidelnost a znalosti k dobrému vyhodnocení. Nevěděli jsme co funguje a co nám přinese lepší výsledky.Báli jsme se, že když nám reklamy bude dělat někdo jiný, tak mu nebude na výsledcích záležet tak, jako nám nebo nepochopí naši strategii.Objevil se však Jirka a začal nám spravovat Facebookové kampaně. S jeho zkušenostmi získaly úplně nový rozměr. Pravidelně s námi kampaně vyhodnocuje a ty se posouvají k lepším výsledkům. Jirkova doporučení a podněty jsou vždy nad rámec samotných reklam, takže vždy víme co v dalším období společně vylepšit. Nejvíce oceňujeme, že na něj spoleh.Pokud uvažujete o spolupráci s Jirkou, tak můžu doporučit všemi deseti.”

Jan Valášek
Fitness trenér

"Spolupráce s Jirkou je od první chvíle moc prima. Jirka je velmi systematický, organizovaný a hlavně spolehlivý. Člověk ho nemusí hlídat a urgovat, naopak. Je vidět, že co se týká Instagramu a Facebooku, je to opravdový odborník, který má znalosti a zkušenosti. Jirka je proaktivní, do poslední chvíle hledá nejlepší řešení pro všechny strany, dokáže poradit, spočítat a odůvodnit, co se vyplatí a proč. Je taky kreativní, má bezva nápady a příklady. Komunikace s Jirkou je jedna radost, vše je srozumitelné, strukturované a logické. Je vidět, že Jirka své práci rozumí, je v ní odborník a baví ho. To co dělá, dává smysl a klientovi opravdu pomáhá."

Sdílím novinky a ponaučení z online marketingu

Na Instagramu zveřejňuji novinky a vychytávky ze světa sociálních sítí. Sledujte mě a třeba některý z tipů pomůže i vám.

Zůstaňme v kontaktu

Jiří Jirout

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a pomoci v našem marketingovém úsilí. Další informace naleznete
v našich Všeobecných obchodních podmínkách.

Cookies používám pouze pro Google Analytics a evidování tržeb pro Fapi.cz.
To jde zvládnout, ne?